Левандовскі: Розгром від Бельгії поставить багато чого в нашій грі та стратегії під питання

Лідер польської збірної оцінив принизливий результат у поєдинку Ліги націй.
2022 г., 9 червня, 12:31
Роберт Левандовскі / Getty Images

Нападаючий збірної Польщі Роберт Левандовскі поділився думками щодо розгромної поразки з рахунком 1:6 від Бельгії в матчі Ліги націй.

"Моя заміна на 69-й хвилині була запланована. У підсумку я зіграв навіть більше, ніж мав. Не впевнений, що зможу проводити в кожній грі по 90 хвилин. Це кінець сезону, і моє тіло дуже стомилося. Це треба враховувати. .

Цей матч дасть багато підстав для роздумів, поставить багато чого у нашій грі та загальній стратегії під питання. Але він також служитиме прикладом того, як треба грати проти найсильніших збірних. Навіть атакуючі футболісти змушені були приходити допомагати в оборону, що забирало багато сил. Після такого було важко атакувати на всю міць", - цитує Левандовскі офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Ліги націй Бельгія - Польща (6:1).