Ліга націй: Австрія та Уельс програли свої матчі та вилетіли до дивізіону В

Визначились чергові невдахи найвищого дивізіону національних збірних.
2022 г., 25 вересня, 23:43
Австрія - Хорватія / Getty Images

У неділю, 25 вересня, у Відні на Ернст Гаппель Штадіон пройшов матч заключного шостого туру групового етапу Ліги націй, в якому зійшлися збірні Австрії та Хорватії. Зустріч завершилася важкою (незважаючи на рахунок) перемогою гостей 3:1.

В перші 10 хвилин гри глядачі стали свідками одразу двох голів: спочатку Лука Модрич вивів свою команду вперед, після чого Крістоф Баумгартнер відновив паритет. У середині другої половини хорвати видали бойові три хвилини, під час яких відвантажили австрійцям два м'ячі - постаралися Марко Лівая та Деян Ловрен.

Ця перемога дозволила команді Златка Даліча очолити квартет А1, завдяки чому Хорватія зіграє у фіналі чотирьох Ліги націй. Австрія покидає вищий дивізіон.

Австрія - Хорватія 1:3
Голи: Баумгартнер, 9 - Модрич, 6, Лівая, 69, Ловрен, 72.

Австрия: Лінднер - Тріммель (Лайнер, 63), Пош (Вобер, 64), Данзо, Алаба - Забітцер, Шлягер, Зайвальд, Баумгартнер (Шмід, 82) - Грегорич (Онісіво, 82) - Арнаутович (Чам, 64).

Хорватія: Лівакович - Станішич, Ловрен, Гвардіол, Барішич (Соса, 63) - Модрич, Брозович (Майєр, 18), Ковачич (Пашалич, 86) - Влашич (Крамарич, 84), Будімір (Лівая, 62), Перішич.

Попередження: Забітцер, Пош - Перішич, Ловрен.

В іншому поєдинку вечора у Кардіффі збірна Уельсу приймала у гостях збірну Польщі. Мінімальну перемогу своїй команді приніс гол Кароля Свідерського на 58-й хвилині зустрічі.

Поляки вибороли право залишитися в дивізіоні А, а ось валлійці, набравши за шість матчів лише одне очко, залишають еліту національних збірних, вирушаючи до дивізіону В.

Уельс - Польща 0:1
Гол: Свідерські, 58.

Уельс: Хеннессі - Робертс (Сорба, 85), Родон, Кабанго, Норрінгтон-Девис (Мур, 58) - Джеймс, Моррелл, Левітт (Колвілл, 72), Вільямс - Джонсон, Бейл.

Польща: Щесни - Беднарек, Глік, Ківьор - Берешинські (Гумні, 90), Крихов'як, Зурковські (Шиманські, 84), Залевські - Зелиньскі, Левандовські, Свідерські (Пьонтек, 65).

Попередження: Норрінгтон-Девис, Вільямс, Джонсон, Мур - Крихов'як, Берешинські, Глік.