Угорщина - Італія 0:2 Відео голів та огляд матчу Ліги націй

Представляємо вашій увазі відео взяття воріт та найяскравіших моментів останньої гри групи А3.
2022 г., 27 вересня, 00:43
Збірна Італії / Getty Images

У Будапешті на Пушкаш Арені у рамках шостого туру групового етапу Ліги націй зустрічалися збірні Угорщини та Італії. Команди боролися за право взяти участь у плей-офф чотирьох. Підсумкову перемогу здобула команда Роберто Манчіні з рахунком 2:0.

У першому таймі гості відзначилися зусиллями Джакомо Распадорі. Остаточний рахунок поєдинку встановив Федеріко Дімарко на старті другої 45-хвилинки.