УАФ висловила протест УЄФА щодо призначення російських суддів на матч жіночої Ліги націй

Українська сторона звернулася з проханням переглянути це призначення.
13 вересня, 00:14
УАФ / УАФ
УАФ / УАФ

У понеділок, 11 вересня, з'явилася інформація про те, що УЄФА призначив російську бригаду суддів на матч жіночої Ліги націй між Вірменією та Казахстаном, який пройде 26 вересня.

Українська асоціація футболу на своєму офіційному сайті повідомила, що звернулася до УЄФА із проханням переглянути своє рішення про призначення представників країни-агресора.

"З офіційного веб-сайту УЄФА стало відомо, що на матч жіночої Ліги націй між збірними Вірменії та Казахстану, який відбудеться 26 вересня, було призначено російську бригаду арбітрів".

"Як відомо, 28 лютого 2022 року Виконавчий комітет УЄФА ухвалив рішення про те, що всі російські команди, чи то національні, чи то клубні, будуть відсторонені від участі в змаганнях УЄФА до подальшого повідомлення".

"Це рішення всі ці півтора року поважали та виконували всі учасники змагань, а його законність успішно доведено в CAS".

Джерело: Getty Images

"Водночас, зважаючи на те, що півтора року офіційні особи з росії не призначалися на матчі УЄФА, вищезгадане рішення викликає обурення в Україні, де досі щодня відбуваються жорстокі воєнні злочини російської федерації".

"З огляду на це Українська асоціація футболу висловлює свій протест на призначення російської бригади арбітрів на матч жіночої Ліги націй.

"Аби дотримуватися гуманітарних цінностей та справедливості, притаманних європейській футбольній сім'ї, а також щоб забезпечити послідовність миротворчої позиції УЄФА щодо врегулювання залучення до європейського футболу представників росії, просимо вас уважно розглянути ситуацію та опрацювати можливість недопуску представників терористичної держави до матчів під егідою УЄФА".

Нагадаємо, що на війні із російськими окупантами загинув брат голкіпера донецького Шахтаря Дмитра Різника.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK