Бойова нічия у Вроцлаві: Україна та Чехія не визначили найсильнішого

У дуже напруженому матчі жодна з команд так і не заробила три очки.
Вчора, 23:42
Україна - Чехія / Getty Images

У понеділок, 14 жовтня, збірна України грала зі збірною Чехії в рамках четвертого туру Ліги націй.

Чехи з перших хвилин почали грати дуже активно, і вже на 18-й хвилині Лукаш Черв відкрив рахунок. А безпосередньо перед голом Олексій Гуцуляк зіткнувся з Томашем Соучеком і залишив поле на ношах.

Після цього ініціативу перейшла господарям, але «синьо-жовті» ніяк не могли довести свої атаки до воріт. Однак ближче до кінця тайму наша команда все ж зуміла створити кілька дуже небезпечних моментів.

У другому таймі атаки українців закінчилася пенальті - Ладіслав Крейчі підіграв собі рукою. Довбик впевнено реалізував одинадцятиметровий і зрівняв рахунок.

Другий тайм загалом вийшов досить рівним, обидві команди грали виключно на перемогу, але обійшлося без голів. 1:1, і Україна залишається на останньому місці в групі.