Інтер Маямі у меншості обіграв Цинциннаті та першим вийшов у плей-оф МЛС

Дубль Луїса Суареса приніс команді із Флориди перемогу над найближчим переслідувачем у конференції.
25 серпня, 08:18
Інтер Маямі вийшов у плей-оф МЛС / Getty Images

У ніч проти неділі, 25 серпня, Інтер Маямі у черговому матчі регулярного чемпіонату МЛС приймав на своєму полі Цинциннаті.

Лідери Сходу зуміли здобути перемогу над своїм найближчим переслідувачем у конференції, обігравши його з рахунком 2:0 завдяки швидкому дублю Луїса Суареса.

Уругвайський форвард відкрив рахунок уже на першій хвилині зустрічі, прийнявши м'яч у штрафному майданчику і точно пробивши в нижній кут, а через п'ять хвилин подвоїв перевагу "чапель".

Джерело: Getty Images

Догравати флоридській команді довелося у меншості після вилучення на 42-й хвилині за друге попередження Томаса Авілеса, проте результат до кінця поєдинку залишився незмінним.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов вийшов на поле у ​​цьому матчі на заміну на 90+1 хвилині. Зірковий лідер команди Ліонель Мессі продовжує відновлюватися після травми.

Атаки: 83 - 145

Після цієї перемоги Інтер Маямі став першим клубом, який забезпечив собі вихід у плей-оф МЛС цього сезону.

Наразі "чаплі" очолюють турнірну таблицю Східної конференції, набравши 56 очок. Цинциннаті йде другим, маючи у своєму активі 48 балів.

Інтер Маямі став четвертою командою в історії МЛС, яка вийшла у плей-оф після перших 26 зіграних матчів. Підопічним Херардо Мартіно залишилося провести ще вісім поєдинків регулярного чеміпонату.

Раніше тренер Інтер Маямі повідомив, коли Мессі повернеться до обойми.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!