Коламбус Крю Чеберка вирвав перемогу в Лос-Анджелеса у фіналі міжнародного турніру

Чинний чемпіон МЛС додав до своїх трофеїв Кубок ліг.
26 серпня, 08:25
Коламбус Крю виграв Кубок ліг / Getty Images

У ніч на понеділок, 26 серпня, відбувся фінал Кубка ліг, у якому трофей розіграли Коламбус Крю та Лос-Анджелес.

Чинний чемпіон МЛС вирвав перемогу у компенсований до поєдинку час, обігравши суперника з рахунком 3:1.

Коламбусу вдалося відкрити рахунок у матчі під завісу першого тайму, коли Кучо Ернандес головою замкнув подачу на воротарську лінію. У другій половині зустрічі Лос-Анджелес зумів відігратися зусиллями новачка, який перейшов цього літа з Мілана, нападника Олів'є Жиру. Француз відзначився після подачі кутового, тим самим забивши свій перший гол за клуб із США.

Джерело: Getty Images

Проте в доданий до основного час матчу Коламбус забив двічі і завоював трофей. Спочатку на 90+2-й хвилині Ернандес оформив дубль, закрутивши м'яч із-за меж штрафного майданчика під дальню стійку, в чому йому посприяв партнер по команді, який, схоже, дезорієнтував голкіпера. Через дві хвилини Джейсен Расселл-Роу результативно завершив контратаку з передачі того ж Кучо.

Український захисник Коламбуса Євген Чеберко розпочав матч на лаві запасних та вийшов на заміну на 75-й хвилині.

Атаки: 109 - 94

Зазначимо, що у матчі за третє місце Колорадо Репідс у серії пенальті обіграв Філадельфію Юніон (2:2, 3:1 пен.). Три найкращі команди Кубка ліг кваліфікуються у Кубок чемпіонів КОНКАКАФ.

Для Коламбуса Крю це перший в історії клубу Кубок ліг. Попереднім володарем трофею був Інтер Маямі.

Нагадаємо, раніше Коламбус Крю з Чеберком поступився у фіналі Кубка чемпіонів КОНКАКАФ.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!