АЕК - Дніпро-1 3:0 Відео голів і огляд матчу відбору Ліги Європи

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку кваліфікації єврокубку.
2022 г., 25 серпня, 21:55
Дніпро-1 розгромно програв АЕКу / СК Днепр-1

У четвер, 25 серпня, Дніпро-1 зіграв на виїзді матч-відповідь раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти АЕКу з Ларнаки.

Після поразки 1:2 у першому поєдинку команда Олександра Кучера у другій грі була розгромлена, поступившись із рахунком 0:3.

Ще у першому таймі кіпріоти змогли двічі вразити ворота гостей. На 21-й хвилині Адам Дьюрчо відкрив рахунок у матчі, а перед самою перервою Рафа Лопеш подвоїв перевагу господарів поля. У другій половині зустрічі Нікос Інглезу потужним ударом зльоту в дотик під поперечину встановив остаточний результат поєдинку.

Після поразки у протистоянні з АЕКом Дніпро-1 відправився до групового етапу Ліги конференцій.