Фенербахче - Динамо 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи

Представляємо вашій увазі відео голів знайомого турецько-українського протистояння.
2022 г., 8 вересня, 23:03
Віталій Буяльський / Getty Images

У Стамбулі в рамках першого туру групового етапу Ліги Європи зійшлися місцевий Фенербахче та київське Динамо. Зустріч завершилася перемогою "жовтих канарок" - 2:1.

Рахунок матчу в середині першого тайму відкрив центрбек господарів Густаво Енріке, який точним ударом головою замкнув подачу з кутового.

Проте на 64-й хвилині кияни відігралися. Віталій Буяльський обіграв на лівому фланзі кількох опонентів і віддав передачу на лінію штрафного майданчика, звідки Віктор Циганков в один дотик відправив м'яч у сітку воріт.

На жаль, Динамо не зуміло утримати нічийний рахунок. Наприкінці поєдинку Міші Батшуаї зблизька "розстріляв" Георгія Бущана.