Севілья - ПСВ 3:0: огляд матчу та результат гри 16.02.2023

Іспанський клуб не відчув опору суперника.
2023 г., 16 лютого, 23:56
Севілья - ПСВ / Getty Images

У четвер, 16 лютого, у рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи Севілья приймала ПСВ. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

У першому таймі глядачі змогли побачити лише один забитий м'яч. Голом відзначився форвард Юнес Ен-Нессері.

У другій половині зустрічі господарі вирішили щільно взятися за опонента, забивши йому за 10 хвилин двічі. Голи на свій рахунок записали Лукас Окампос та Неманія Гудель.

У час матчу Севілья утримувала результат, а ПСВ хоч і намагався загострювати, але відіграти хоча б один м'яч не зумів.