Бенфіка - Тулуза 2:1 огляд матчу та результат гри 15.02.2024

"Орли" майже вирішили питання про свою путівку до 1/8 фіналу.
15 лютого, 23:59
Бенфіка - Тулуза / Getty Images

У четвер, 15 лютого, у рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи Бенфіка приймала Тулузу. Гра завершилася перемогою господарів 2:1.

Господарі протягом усієї зустрічі домінували над своїм суперником, проте забиті м'ячі припали лише на другу половину матчу.

Анхель Ді Марія на 68-й хвилині вдало реалізував 11-метровий удар, після чого "орли" трохи стали розсудливими з атакуючими діями, проте їм за це довелося заплатити.

На 75-й хвилині Міккель Деслер вразив ворота Анатолія Трубіна, чим майже приніс Тулузі нічию, але за мить до фінального сувоя все той же Ді Марія отримав право виконати пенальті і не схибив.