Аталанта - Ліверпуль: результат матчу 18.04.24

Бергамаски проходять далі завдяки гостьовій перемозі.
18 квітня, 23:57
Аталанта - Ліверпуль / Getty Images

У четвер, 18 квітня, Аталанта приймала вдома Ліверпуль у рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Нагадаємо, перший поєдинок закінчився з рахунком 0:3 на користь бергамасків.

Матч розпочався з пенальті. Луїс Діас влучив м'ячем у руку Руджері, а Салах впевнено реалізував пенальті. І якщо у мерсисайдців і з'явилася надія, то до кінця першого тайму вона згасла, адже команди абсолютно не створили моментів, хіба що гол з офсайду Копмейнерса.

Другий тайм теж не став подарунком для команди Клоппа. Аталанта якісно оборонялася і тягнула час, а Ліверпуль ніяк не міг намацати свою гру. Тим паче, що єдиний по-справжньому гострий момент за тайм знову створила Аталанта, але Скамакка майже впритул пробачив господарів.

У підсумку, Ліверпуль здобув мінімальну перемогу, але потрапити до півфіналу Ліги Європи не зумів.