Україна U-21 - Франція U-21 3:3 відео голів та огляд матчу

Підопічні Руслана Ротаня вирвали нічию.
2022 г., 10 червня, 09:18
Україна U-21 - Франція U-21: відео голів / УАФ

Збірна України U-21 зіграла внічию з молодіжною командою Франції (3:3) у рамках кваліфікації чемпіонату Європи-2023.

Першими забили французи – вже на 3-й хвилині вони вили вперед, але Владислав Ванат через чотири хвилини відновив паритет.

На 10-й хвилині французи знову вийшли вперед, а на 25-й хвилині відправили третій м'яч у ворота "синьо-жовтих". Відіграти один м'яч українці зуміли перед перервою завдяки автоголу Бенуа Бадьяшіля.

На старті другого тайму підопічні Руслана Ротаня поновили паритет – гол на 49-й хвилині забив Артем Бондаренко. Більше цього поєдинку команди не змогли відзначитися.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Україна – Франція:

Україна U-21 – Франція U-21 – 3:3
Голи: Ванат, 7, Бадьяшиль, 44 (автогол), Бондаренко, 49 – Аблін, 3, Тюрам, 10, Гуїрі, 25.

Україна U-21: Трубін – Сич, Таловєров, Боль, Вівчаренко – Криськів (Хлань, 68), Михайленко (Кухаревич, 83), Бондаренко (Желізко, 83) — В'юнник (Брагару, 76), Ванат (Супряга, 68), Судаков.

Франція U-21: Мельє – Калулу, Лукеба, Бадьяшиль, Трюффер – Коне (Камавінга, 56), Шотар (Какере, 68), Тюрам, Гуїрі (Діоп, 80) – Аблін (Калімуєндо-Мюїнга, 56), Шо (Нгуму, 62).

Попередження: В'юнник (36), Бондаренко (52), Ванат (53) — Бадьяшиль (43), Тюрам (55).