Красніков офіційно залишив Металіст

Фахівець продовжить роботу у Дніпрі-1.
12 серпня, 12:50
Євген Красніков
Євген Красніков

Харківський Металіст офіційно оголосив про звільнення Євгена Краснікова, який склав із себе повноваження з посади віце-президента клубу.

Фахівець продовжить свою роботу у Дніпрі-1, де возз'єднатися з Олександром Кучером та кількома гравцями, які залишили Металіст у літнє міжсезоння.

"Минуло 17 років з того моменту, як я став спортивним директором ФК Металіст. З першого дня своєї роботи я відчув вашу неймовірну підтримку, про яку навіть неможливо мріяти.

Ваше ставлення надихало мене на великі звершення. Ви були головним стимулом. 24 години на добу я думав лише про Металіст. Я працював днями, місяцями, роками й ніколи не втомлювався, а навпаки отримував неймовірне задоволення і завжди дякував Богові, що він дав мені шанс працювати у рідному місті та рідному клубі".

Читайте також: Стало відомо, де гратиме Металіст в УПЛ

"Хочу подякувати всім, з ким працював. Олександра Владиленовича Ярославського, Мирона Богдановича Маркевича, весь тренерський та адміністративний штаб та, звичайно, всіх працівників клубу.

Життя диктує свої умови, і сьогодні я прийняв пропозицію СК Дніпро-1. Мені непросто далося це рішення, але зваживши все за і проти, порадившись із президентом клубу, я зрозумів, що це єдиний шанс зберегти ФК Металіст. Відсьогодні я спортивний директор СК Дніпро-1.

Металісту хочу побажати великих успіхів та гучних перемог. Цей клуб назавжди залишиться у моєму серці". - заявив Красников.

Раніше повідомлялося, що Металіст отримав перший транш від Дніпра-1 за Кучера.

Источник: ФК Металлист
КЛЮЧОВІ СЛОВА: футбол Металіст Дніпро-1

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK