Металіст 1925 вдруге поспіль зіграв по нулям в УПЛ

Чорноморець, як і Шахтар, не зміг пробити харків'ян, але й не пропустив.
2022 г., 27 серпня, 17:13
Металіст 1925 - Чорноморець / УПЛ

В Києві, на стадіоні НСК Олімпійський пройшов поєдинок другого туру чемпіонату України між одеським Чорноморцем та харківським Металістом 1925.

Гравці обох команд за 90 з гаком хвилин так і не змогли знайти ключі до воріт одне одного і завершили матч нульовою нічиєю.

Варто зазначити, що на 54-й хвилині харків'яни здобули право на пенальті, який Артем Габелок не зумів конвертувати у гол.

Для одеського клубу це перше зароблене очко під керівництвом Романа Григорчука, який повернувся, у той час як Металіст 1925 вже вдруге поспіль грає 0:0.

Металіст 1925 - Чорноморець 0:0

Металіст 1925: Мазіль - Рудавський, Курило, Безуглий, Шершень (Капінус, 79) - Мартинюк, Русин, Габелок, Бичек, Ременюк (Дмитренко, 80) - Чирук (Кравченко, 80).

Чорноморець: Непогодов - Селін, Єрмаков, Джеймс, Салюк - Наумець, Плакса (Гладкий, 85), Політило, Юсов (Штогрин, 78) - Брагару (Філі, 78), Бобко (Кузик, 72).

Попередження: Джеймс.