Чорноморець та Інгулець розійшлися миром

Клуби не змогли виявити між собою найсильнішого.
2022 г., 4 вересня, 16:56
Чорноморець - Інгулець / УПЛ

У неділю, 4 вересня, у рамках 3 туру УПЛ Чорноморець зустрічався з Інгульцем. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

У першій половині зустрічі голом відзначились гості. Гол на свій рахунок записав захисник Євген Запорожець.

Господарі зуміли відігратися лише у другому таймі. На 66-й хвилині Джеймс зумів відзначитися з передачі Політіло.

В останню частину зустрічі Чорноморець мав моменти, щоб вирвати для себе перемогу, проте гра так і завершилася нічийним результатом.

Після 3 турів Чорноморець йде на 10 місці з 2 балами, а Інгулець, маючи аналогічну кількість очок, посідає 9 рядок.

Чорноморець - Інгулець 1:1

Голи: Джеймс, 66 – Запорожець, 33

Чорноморець: Непогодов – Селін, Джеймс (Войтихівський, 71), Єрмаков, Салюк (Штогрін, 46) – Політіло – Філі (Гладкий, 58), Плакса, Наумець (Кузик, 59), Брагару – Юсов (Кравченко, 46).

Інгулець: Паламарчук – Саків, Ченбай, Павлов, Нагієв – Кучеренко – В. Близниченко (Одарюк, 67), Коробенко, Клименко (Ситало, 74), Козак (Смоляков, 74) – Запорожець.

Попередження: Юсов, 22, Салюк, 44, Брагару, 63 – Клименко, 60, Одарюк, 82

КЛЮЧОВІ СЛОВА: УПЛ Чорноморець Інгулець