Дніпро-1 розгромив Металіст 1925

Клуб з Дніпра забив три нерозділені голи супернику.
2022 г., 11 вересня, 15:17
Дніпро-1 - Металліст 1925 / Getty Images

У неділю, 11 вересня, у рамках четвертого туру УПЛ Дніпро-1 приймав Металіст-1925. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

У першому таймі глядачі голів не побачили, проте у другій половині зустрічі хазяї вирішили влаштувати розгром опонента.

Спочатку голом відзначився Адамюк, а за кілька хвилин Довбик подвоїв перевагу своєї команди.

Завершився матч голом Громова на 88-й хвилині, який поставив фінальну крапку у цій зустрічі.

Дніпро-1 - Металіст 1925 3:0

Голи: Адамюк, 62, Довбик, 66, Громов, 88.

Дніпро-1: Валеф – Танчик, Адамюк, Сарапій, Амаш – Бабенко – Гуцуляк, Пихаленок (Балулі, 79), Рубчинський (Громов, 71), Назаренко (Когут, 71) – Довбик.

Металіст 1925: Мозиль – Жичіков, Безуглий, Курило, Рудавський – Мартинюк (Д. Кравченко, 71), Габелок – Капінус (Вачиберадзе, 67), Бічек (Р. Русін, 71), Ременюк – Борячук.

Попередження: Танчик, 33.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: УПЛ Дніпро-1 Металіст-1925