Кубок України: розклад та результати

Пропонуємо до вашої уваги результати Кубка України 23/24.
2 листопада, 19:15
Кубок України / uaf.com.ua
Кубок України / uaf.com.ua

У суботу, 29 липня, розпочався новий розіграш Кубка України.

Цього сезону візьмуть участь 51 клуб - 16 з УПЛ, 20 з Першої ліги, 11 з Другої ліги та 4 представники аматорського футболу.

Півфінали попередньо заплановані на 3 квітня, а вирішальний матч турніру заплановано на 15 травня 2024 року.

Розклад та результати Кубка України:

1/4 фіналу

Понеділок, 30 жовтня

  • Вікторія - Шахтар 0:3

Середа, 1 листопада

  • Чорноморець - Зоря 4:1

Четвер, 2 листопада

1/8 фіналу

Вівторок, 26 вересня

  • Рух - Олександрія - 0:1
  • Верес - Шахтар 0:3

Середа, 27 вересня

  • Металіст 1925 - Ворскла 0:3
  • Чорноморець - Кривбас 2:1
  • Полісся - Дніпро-1 1:1 (5:4 пенальті)
  • Вікторія - Минай  1:0
  • Оболонь - Динамо 1:0

Четвер, 12 жовтня

  • Маріуполь - Зоря 0:1

IV попередній етап (базовий день – 23 серпня)

Беруть участь 8 переможців ІІІ попереднього етапу та 8 клубів УПЛ (9—16 за рейтингом).

  • Лівий берег (Київ) – Чорноморець (Одеса)* 1:2
  • Агробізнес (Волочиськ) - Полісся (Житомир)* 0:2
  • Маріуполь* - Колос (Ковалівка) 2:2 (по пен. 5:4)
  • Звягель – Оболонь (Київ)* 0:1
  • Вікторія (Суми)* – ЛНЗ (Черкаси) 1:0
  • Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Металіст 1925 (Харків)* 1:3
  • Епіцентр (Кам'янець-Подільський) - Верес (Рівне)* 1:3
  • Скеля 1911 (Стрий) - Рух (Львів)* 0:2

ІІІ попередній етап

  • Скала 1911 (Стрий)* - Нива (Тернопіль) 2:1
  • Миколаїв (Миколаїв, Львівська обл.) - Агробізнес (Волочиськ)* 1:3 (д.в.)
  • Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Епіцентр (Кам'янець-Подільський)* 1:2
  • Звягель *   - ЮКСА (Київ) 4:0
  • Локомотив (Київ) – Лівий берег (Київ)* 0:2
  • Кудрівка - Маріуполь* 2:2 (за пін. 6:7)
  • Інгулець (Петрово) - Вікторія (Суми)* 0:1
  • Тростянець - Гірник-Спорт (Горішні Плавні)* 1:2

ІІ етап

Група А

  • Прикарпаття* – Карпати 2:1
  • Скеля 1911* - Хуст 5:2
  • Металіст – Епіцентр* 1:2

Група В

  • Нива Вінниця - Агробізнес* 0:1
  • Поділля - Нива Тернопіль* 0:0 (за пен. 2:3)
  • Миколаїв* - Буковина 1:0

Група С

  • Гірник-Спорт* - Полтава 1:0
  • Інгулець* - Металург 4:3
  • Кудрівка* - Кремінь 3:0

Група D

  • Чернігів – Лівий Берег* 1:2
  • Звягель* - Чайка 5:0
  • ЮКСА* - Нива Бузова 1:1 (за пен. 4:3)
  • 3 серпня, 16:00, Локомітив - Диназ

Група Е

  • ВАСТ - Маріуполь* 2:5
  • Дружба - Вікторія* 1:2
  • Тростянець* - Реал Фарма (не відбудеться)

І етап

  • Миколаїв - Фазенда 6:1
  • Олімпія - Кудрівка 0:1
  • Штурм - ЮКСА 1:1 (4:5 пен)

1/8 фіналу (базовий день – 27 вересня)

Беруть участь 8 переможців IV попереднього етапу та 8 клубів УПЛ (1—8 за рейтингом).

1/4 фіналу (базовий день – 1 листопада)

Беруть участь 8 переможців 1/8 фіналу.

1/2 фіналу (базовий день – 3 квітня 2024 року)

Беруть участь 4 переможці 1/4 фіналу.

Фінал (15 травня 2024 року)

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Кубок України з футболу

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK