ЛНЗ - Чорноморець 0:2: огляд матчу та результат гри 30.07.2023

Одеська команда відправила у ворота суперника по голу в кожному з таймів.
2023 г., 30 липня, 16:58
ЛНЗ поступився Чорноморцю / ФК ЛНЗ

У неділю, 30 липня, ЛНЗ приймав у Черкасах на Центральному стадіоні Чорноморець у рамках першого туру української Прем'єр-ліги.

Дебютант найвищого українського дивізіону не зумів стартувати з позитивного для себе результату, зазнавши поразки з рахунком 0:2.

Підопічним Романа Григорчука вдалося відкрити рахунок ближче до кінця першого тайму. На 38-й хвилині зустрічі Богдан Бойчук замкнув подачу до штрафного майданчика від Ореста Кузика.

У середині другої половини зустрічі одеська команда спіймала черкаського суперника на контратаці, під час якої той же Бойчук записав на свій рахунок ще одну результативну дію, асистувавши Йону Шпорну.