Зоря - Кривбас 1:3: огляд матчу та результат гри 06.08.2023

Луганчани забили першими, але все ж таки поступилися супернику.
2023 г., 6 серпня, 18:55
Зоря - Кривбас / УПЛ

У неділю, 6 серпня, у рамках другого туру УПЛ Зоря зустрічалася із Кривбасом. Перемогу в цьому матчі здобули гості з рахунком 3:1.

Першими відзначились луганці. Даніс Антюх забив уже на четвертій хвилині з 11-метрового удару.

Кривбасу вдалося зрівняти рахунок до перерви тим самим способом, що й пропустили. Максим Луньов був точний із пенальті.

На 57-й хвилині Клим Приходько вивів команду із Кривого Рогу вперед. Асистом відзначився Іван Дібанго.

Шанси на нічийний результат поховав Ілля Гулько, який протягом короткого часу отримав дві жовті картки, залишивши команду в меншості.

Поставив крапку у матчі Роман Дебелко на 90+3 хвилині.