Голів довелося чекати до самого кінця зустрічі.
2023 г., 6 серпня, 19:00
Колос - Чорноморець / upl.ua

У неділю, 6 серпня, Колос приймав удома одеський Чорноморець.

У першому таймі на глядачів чекала тільки напружена боротьба, команди грали швидко, доволі жорстко, але зовсім без будь-яких моментів.

Перший справді небезпечний момент трапився лише на 52-й хвилині, коли Бойчук завдавав хорошого удару зі штрафного майданчика. А ближче до кінця матчу гра нарешті розкрилася.

Спочатку Фесюн врятував після небезпечного удару, а в атаці у відповідь "Колос" усе ж відкрив рахунок, відзначився Велетень. А на 88-й хвилині Циріков встановив остаточний рахунок 2:0.