Жіноча команда Ворскли знищила суперника в Кубку України, забивши 30 голів

Полтавчанки влаштували опоненткам у 1/8 фіналу турніру щось більше, ніж розгром.
2023 г., 28 серпня, 17:08
Ворскла розгромила суперника 30:0 / ФК Ворскла

У понеділок, 28 серпня, у матчі 1/8 фіналу жіночого Кубка України з футболу київський Атекс зустрічався з полтавською Ворсклою.

Полтавчанки феєрично вийшли в чвертьфінал турніру, відправивши у ворота суперниць 30 голів без відповіді.

Ще в першому таймі підопічні Наталії Зінченко зняли всі питання щодо переможця протистояння, розписавшись у воротах Атекса 17 разів. Після перерви полтавська команда продовжила знищення опоненток, додавши ще 13 результативних ударів.

Варто зазначити, що минулого сезону в матчі чемпіонату України Ворскла також познущалася над Атексом, щоправда, виграла тоді з рахунком 23:0.

Нагадаємо, що Ворскла є чинним володарем жіночого Кубка України. Також минулого сезону полтавчанки стали чемпіонками.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Кубок України Ворскла