Шахтар - Оболонь 1:0: огляд матчу та результат гри 16.09.2023

Донецький клуб дотиснув новачка чемпіонату.
2023 г., 16 вересня, 18:55
Шахтар - Оболонь  / shakhtar.com
Шахтар - Оболонь / shakhtar.com

У суботу, 16 вересня, у рамках сьомого туру УПЛ Шахтар зустрічався з Оболонню. Матч завершився перемогою номінальних господарів із рахунком 1:0.

Із середини першого тайму гості грали у меншості. Підвів свою команду вінгер Артем Вовкун, поставивши команду в незручне становище.

Донецький клуб довгий час не міг забити гол, проте на 77-й хвилині Єгор Назарина влучним ударом вивів свою команду вперед, а як виявилося пізніше, ще й приніс перемогу.

Після семи турів Шахтар йде на першому рядку з 17-ма балами, а Оболонь посідає 11-те місце, набравши п'ять очок.