Полісся - Дніпро-1: результат матчу

120 хвилин не вистачило, щоб визначити чвертьфіналіста Кубка України.
2023 г., 27 вересня, 17:58
Полісся - Дніпро-1 / facebook.com/fcpolissya

У середу, 27 вересня, в рамках 1/8 Кубка України зустрічалися Полісся і Дніпро-1.

Після короткої домінації гостей, житомирська команда створила небезпечний момент, але Волинець зумів виручити. Дніпро-1 відповів голом, але суддя зафіксував офсайд. До кінця тайму команди більше пресингували, ніж намагалися забити гол.

Другий тайм розпочався з кількох моментів гостей, але Бойко діяв упевнено. На гол довелося чекати аж до 78 хвилини, Адамюк завершив хорошу комбінацію ударом у дальній кут. На 88-й хвилині Полісся несподівано зрівняло рахунок, але знову офсайд. Однак житомирці продовжили тиснути і завдяки Кушніренку перевели гру в додатковий час.

В екстра-таймах майже нічого не відбувалося, хоча Дніпро-1 знову створив гол і вже втретє суддя зафіксував офсайд. Справа дійшла до пенальті, де Денис Бойко відбив перший же удар Гуцулюка і вивів свою команду до чвертьфіналу. 5:4 за підсумками серії пенальті.