Україна U-21 - Англія U-21 3:2: огляд матчу і результат гри 16.10.2023

Українська молодіжка розгубила перевагу в два м'ячі, але в підсумку святкувала успіх.
2023 г., 16 жовтня, 21:26
Українська молодіжка обіграла Англію / УАФ

У понеділок, 16 жовтня, молодіжна збірна України у словацькому Кошице провела третій матч кваліфікації Євро-2025 проти ровесників із Англії.

Підопічні Унаї Мельгоси, маючи перевагу у два м'ячі після першого тайму, дозволили чинним чемпіонам Європи відігратися, але у компенсований час вирвали перемогу з рахунком 3:2.

Українській молодіжці вдалося вийти вперед після пів години гри. Максим Брагару виконав подачу з флангу до штрафного майданчика, Богдан В'юнник невдало спробував пробити через себе, але на дальньому куті воротарського м'яч прийняв Назар Волошин і переправив його у ворота. А за дві хвилини до перерви українці подвоїли свою перевагу - Олег Очеретько створив шедевр, прямим ударом зі штрафного з гострого кута вразивши дальню дев'ятку воріт суперника.

У другій половині зустрічі англійці кинулися відіграватися, що в них успішно вийшло. Спочатку на 67-й хвилині Ноні Мадуеке скоротив відставання, а за хвилину до кінця основного часу Чарлі Крессвелл вдруге засмутив "синьо-жовтих". Проте коли вже здавалося, що Англія виконала завдання, а українцям доведеться задовольнятися нічиєю, вони зуміли вирвати перемогу. У компенсований час збірна України організувала атаку, яку результативним ударом у дальній нижній кут воріт завершив Ілля Квасниця.

Молодіжна збірна України з дев'ятьма очками після трьох зіграних матчів очолила свою відбіркову групу. Англія з шістьма балами посідає друге місце. У наступному матчі українці зустрінуться з Люксембургом 17 листопада.