Динамо - Дніпро-1 0:1 огляд матчу та результат гри 22.10.2023

Кияни не змогли відіграти 80 хвилин один м'яч.
2023 г., 22 жовтня, 19:55
Динамо - Дніпро-1 / УПЛ

У неділю, 22 жовтня, в рамках 11 туру УПЛ Динамо приймало Дніпро-1. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

У першому таймі кияни намагалися щось створити біля воріт команди з Дніпра, проте гості використали швидкі контр атаки для того, щоб уразити ворота Георгія Бущана. Вже на тринадцятій хвилині цей план гостей здійснився.

Олексій Гуцуляк відзначився голим, поставивши Динамо у незручне становище. Протягом усього часу господарі поля постійно намагалися відновити паритет на табло.

Скільки б "синьо-білі" вони намагалися піти в небезпечну атаку, їм не вдавалося навіть нормально пробити поворотом, ведучому команді вдалося лише одного разу пробити у ворота.

Таким чином кияни зазнали мінімальної поразки на своєму полі, пропустивши шанс піднятися в турнірній таблиці УПЛ.