Голкіпер гостей сьогодні став головним антигероєм.
2023 г., 26 листопада, 16:55
Динамо - Рух / upl.ua

У неділю, 26 листопада, в рамках 15-го туру УПЛ київське Динамо приймало львівський Рух.

Перші п'ять хвилин у центрі поля точилася напружена боротьба, у підсумку тиск киян призвів до помилки Герети, чим і скористався Тимчик, відкривши рахунок уже на 6-й хвилині.

Рух відповів двома небезпечними кутовими і гра трохи заспокоїлася, аж до 40-ї хвилини. Динамівці знову ввімкнули пресинг, змусили кіпера Руху помилитися і забили другий гол. Результативний удар на свій рахунок записав Владислав Кабаєв.

А ось другий тайм виявився не таким цікавим. Гості добре тримали захист, господарі іноді проникали швидкими атаками, але довести справу до серйозної небезпеки не вдавалося. Як підсумок, 2:0 впевнена перемога Динамо.