У кінці матчу Балакін не став ставити пенальті на користь житомирян.
2023 г., 8 грудня, 16:59
Полісся - Дніпро-1  / upl.ua
Полісся - Дніпро-1 / upl.ua

У п'ятницю, 8 грудня, Полісся приймало вдома Дніпро-1 у рамках 17-го туру УПЛ.

Команди почали матч активно, чимало роботи відразу довелося виконувати і Бойку, і Кінарейкіну. Але за підсумком у першому таймі було куди більше боротьби, ніж небезпечних моментів.

Другий тайм і зовсім почався з голу гостей, Філліпову вистачило одного дотику, щоб переправити м'яч у ворота Бойка. Через 10 хвилин Олександр повторив своє досягнення, однак був уже в офсайді.

Натомість увімкнулися господарі та відіграли один гол, майже все - заслуга повністю Лукаса Тейлора. Наприкінці матчу міг бути пенальті на користь Полісся, але головний арбітр Балакін після перегляду ВАР скасував своє рішення. Нічия, 1:1.