Динамо - Петрокуб 1:1 огляд матчу та результат гри 16.02.2024

Київський клуб зазнав труднощів із Петрокубом.
16 лютого, 17:52
Динамо - Петрокуб / fcdynamo.kiev.ua

У п'ятницю, 16 лютого, у рамках товариського матчу "Динамо" зустрічалося з Петрокубом. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

На забитий м'яч Міхая Плетіке на другій хвилині київський колектив відповів голом Владислава Супряги у середині першого тайму.

Динамо у другому таймі намагалося дотиснути суперника та вирвати перемогу, проте скромними молдавський клуб зумів вистояти.

Нагадаємо, наступний товариський матч Динамо проведе завтра, 17 лютого, проти Шеріфа.

Динамо - Петрокуб 1:1

Голи: Супряга, 29 - Плетіке, 2

Динамо: Нещерет, Дубінчак, Михавко, Дячук, Сирота, Шапаренко, Царенко, Гусєв, Беніто, Діалло, Супряга

Запасні: Бущан, Моргун, Вівчаренко, Попов, Караваєв, Ігнатенко, Бражко, Шепелєв, Кабаєв, Буяльський, Волошин, Пономаренко, Ванат

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!