ЛНЗ - Минай 1:2: огляд матчу та результат гри 23.03.2024

Команди зіграли перенесений матч 17 туру УПЛ.
23 березня, 17:28
ЛНЗ - Минай / УПЛ

У суботу, 23 березня, у рамках 17-го туру УПЛ ЛНЗ приймав Минай. Матч завершився перемогою гостьової команди з рахунком 2:1.

На 33-й хвилині Тимур Кораблін вивів Минай уперед. 22-річний українець відзначився із передачі Артура Ременяка.

Джерело: УПЛ

У другому таймі Денис Устименко подвоїв перевагу своєї команди з пасу Владислава Семотюка. З 59-ї хвилини гра заспокоїлася та гості без особливих проблем довели матч до перемоги, хоч і пропустили в кінці гри.

Таким чином після 21-го туру УПЛ ЛНЗ посідає восьме місце з 25 балами, а Минай йде на 16-му місці, набравши 13 очок.