Кривбас - Ворскла 1:1: огляд матчу та результат гри 08.04.2024

Колектив із Кривого Рогу втратив очки, що дуже порадує його прямих конкурентів.
8 квітня, 20:30
Кривбас - Ворскла / УПЛ

У понеділок, 8 квітня, останнім матчем третього ігрового дня 23-го туру Української Прем'єр-ліги стала зустріч Кривбасу та Ворскли.

Фаворит протистояння вийшов уперед на 22-й хвилині, коли Даніель Соса реалізував 11-метровий удар.

Проте криворізький клуб володів перевагою лічені хвилини. На 30-й хвилині полтавці відновили паритет завдяки Руслану Степанюку, який скористався передачею Ібрагіма Коне.

Забігаючи наперед, варто відзначити, що це був перший і єдиний удар у площину воріт у виконанні гостей за всю гру.

Після перерви команда Юрія Вернидуба продовжувала володіти ініціативою, але й вона мала проблеми з тим, щоб турбувати воротаря суперника - Павло Ісенко лише кілька разів вступав у гру.

Зрештою суддя зафіксував нічийний результат 1:1. Кривбас залишився другим, маючи 47 очок. Ворскла також не змінила своєї позиції: сьоме місце та 30 балів.