Полісся - Зоря 1:1: огляд матчу і результат гри 05.05.2024

Луганська команда змогла відігратися, провівши більше тайму вдесятьох.
5 травня, 14:59
Полісся та Зоря зіграли внічию / УПЛ

У неділю, 5 травня, Полісся приймало на своєму полі Зорю в рамках 27-го туру української Прем'єр-ліги.

Гості, хоч і пропустили першими та грали більшу частину матчу вдесятьох, зуміли уникнути поразки, завершивши поєдинок внічию 1:1.

Полісся відкрило рахунок у середині першого тайму, коли Олександр Назаренко увірвався до штрафного майданчика після передачі з глибини від Артема Смолякова і успішно перекинув голкіпера. У цьому епізоді довелося скористатися VAR на предмет офсайду, проте в підсумку гол був зарахований. На 36-й хвилині Олександр Яцик ще ускладнив становище Зорі, заробивши друге попередження за відмашку та залишивши свою команду вдесятьох.

Утім, у другій половині зустрічі житомирській команді у більшості не вдалося не лише збільшити розрив у рахунку, а й утримати мінімальну перевагу. На 61-й хвилині нападник луганців Едуардо Герреро після прострілу від Богдана Бутка точно пробив у дальній верхній кут воріт.

Після цього матчу Полісся набрало 43 очки та посідає шосте місце в турнірній таблиці УПЛ. Зоря розташувалася на 11-й позиції, маючи у своєму активі 28 балів.