Зоря стартувала в Кубку України розгромною перемогою над аматорською командою

Луганський колектив упевнено вийшов до 1/8 фіналу турніру.
21 серпня, 15:10
Зоря вийшла в 1/8 фіналу Кубка України / FootballHub

У середу, 21 серпня, Зоря у Горішніх Плавнях зустрічалася з аматорським клубом Олімпія Савинці у рамках третього попереднього етапу Кубка України-2024/25.

Раніше суперник луганців у попередніх раундах пройшов Кремінь (2:0) та Гірник-Спорт (4:2), а для представника УПЛ цей матч був першим у нинішньому розіграші національного кубка.

Зоря у протистоянні з Олімпією здобула розгромну перемогу з рахунком 4:1 і легко вийшла до 1/8 фіналу турніру.

У середині першого тайму Зоря забила двічі з інтервалом у дві хвилини: спочатку відзначився Аліун Ндур, а згодом результативний удару на свій рахунок записав Артем Слесар. На початку другої половини зустрічі Олімпії вдалося відквитати один м'яч, але досить швидко Ігор Горбач повернув луганцям перевагу в два м'ячі. Крапку в поєдинку у компенсований час поставив Олександр Яцик.

Олімпія - Зоря 1:4

Голи: Ковтун, 50 - Ндур, 26, Слесар, 28, Горбач, 56, Яцик, 90+1

Олімпія: Пругло, Бірюк, Алєксєєнко, Богомаз,  Соболь (Павлик, 83), Кошман (Бурляй, 64), Почернін (Луценко, 76), Бичков (Ситник, 83), Малик, Руденко, Ковтун.

Зоря: Сапутін, Жуніньо (Дришлюк, 81), Ескінья, Нваезе, Гусєв, Хахльов, Мічін (Яцик, 71), Вакула (Горбач, 19), Слесар (Вантух, 71), Ндур (Кораблін, 46), Беніто.

Попередження: Бичков, 62 -  Мічін, 52.

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад і результати матчів Кубка України сезону-2024/25.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Кубок України Зоря