Верес вибив Металіст 1925 із Кубка України, здобувши переконливу перемогу

Патрік ван Леувен дебютував на чолі харківської команди з розгромної поразки.
22 серпня, 18:58
Верес розгромив Металіст 1925 / Металлист 1925

У четвер, 22 серпня, Металіст 1925 у Києві на стадіоні Лівий берег приймав Верес у рамках третього попереднього етапу Кубка України-2024/25.

Дебют Патріка ван Леувена на чолі харківської команди не вдався, а його нові підопічні, які цього сезону виступатимуть у Першій лізі, зазнали розгромної поразки від представника УПЛ з рахунком 0:4.

Рівненська команда вже до десятої хвилини протистояння зуміла оформити собі комфортну перевагу в два м'ячі. Спочатку на сьомій хвилині відзначився Луан, а згодом Руслан Степанюк точно пробив із далекої відстані у правий нижній кут воріт.

Джерело: Металлист 1925

У другій половині зустрічі Микола Гайдучик на 69-й хвилині, розібравшись у штрафному майданчику із захисниками, збільшив результат до розгромного, а крапку в протистоянні під завісу матчу поставив Владислав Шарай.

Таким чином, Верес вийшов в 1/8 фіналу Кубка України.

Металіст 1925 - Верес 0:4

Голи: Луан, 7, Степанюк, 9, Гайдучик, 69, Шарай, 89

Металіст 1925: Мозіль, Капінус, Імереков, Снурніцин (Безуглий 54), Кравець (Жичиков 71), Салюк, Арі Моура, Чурко, Юрченко, Калітвінцев (Борячук 41), Сидоров (Стень 71)

Верес: Когут, Гакман, Гончаренко (Чечер 85), Вовченко, Сміян, Кльоц (Шарай 61), Куція (Кучеров 68), Луан (Яго 61), Гайдучик (Мрвальєвич 68), Дахновський, Степанюк

Попередження: Кравець 38, Чурко 43, Борячук 45+2 - Дахновський 31, Гончаренко 45+1, Кльоц 50, Гакман 84.

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад і результати матчів Кубка України сезону-2024/25.