ЛНЗ - Інгулець 2:0: огляд матчу і результат гри 20.10.2024

Черкаська команда здолала аутсайдера завдяки дублю Іллі Путрі.
20 жовтня, 14:58
ЛНЗ обіграв Інгулець / ФК ЛНЗ

У неділю, 20 жовтня, ЛНЗ приймав на своєму полі Інгулець у рамках десятого туру української Прем'єр-ліги.

Черкаська команда вийшла переможцем із протистояння з аутсайдером чемпіонату, обігравши суперника з рахунком 2:0.

ЛНЗ міг повести у матчі вже на 15-й хвилині, заробивши пенальті, проте Шота Нонікашвілі не переграв ударом з "точки" голкіпера Інгульця Олексія Паламарчука. Утім, на 35-й хвилині господарі поля все ж таки відкрили рахунок, коли Ілля Путря успішно зіграв на добиванні.

Незабаром ЛНЗ забив і другий, але взяття воріт після удару Мухаррема Яшарі скасували через офсайд. Перед перервою свій пенальті заробив Інгулець, але тепер уже воротар господарів Євген Кучеренко врятував свою команду після удару Максима Мельничука.

У другому таймі ЛНЗ збільшив свою перевагу зусиллями того ж Путрі, який оформив дубль і забив тим самим свої перші голи за черкаську команду.

ФК ЛНЗ
ФК ЛНЗ

ЛНЗ, набравши 15 очок, наразі посідає п'яте місце у турнірній таблиці УПЛ. Інгулець із п'ятьма балами розташувався на останній сходинці.