Сенегал - Нідерланди 0:2: огляд матчу та результат гри 21.11.2022

Дізнайтесь результат матчу чемпіонату світу 2022 року між Сенегалом та Нідерландами на ISPORT.
2022 г., 21 листопада, 20:24
Збірна Нідерландів / Getty Images

У понеділок, 21 листопада, відбувся другий матч першого туру групи А, у якому Нідерланди обіграли Сенегал із рахунком 2:0.

Варто одразу зазначити, що рахунок не відображає те, що відбувалося на футбольному полі. Африканці на рівних грали проти свого європейського опонента, маючи всі шанси на перемогу. Але власна неточність та Андріс Нопперт не дозволили їм забити гол.

До того ж по ходу поєдинку Сенегал втратив через травми відразу двох футболістів: Абду Діалло і Шейху Куяте не змогли продовжити зустріч.

Лише на 84 хвилині глядачі побачили перший гол зустрічі. Френкі де Йонг здійснив подачу у штрафний майданчик суперника, де Коді Гакпо відмінно зіграв на випередження і головою переправив м'яч у ворота Едуара Менді. Вже на останніх хвилинах крапку в матчі поставив Деві Классен, зігравши на добивання.