Нідерланди - США 3:1: огляд матчу та результат гри 03.12.2022

Помаранчеві відправили додому американську збірну.
2022 г., 3 грудня, 18:54
Збірна Нідерландів / Getty Images

У суботу, 3 грудня, у рамках 1/8 фіналу ЧС-2022 збірна Нідерландів зустрічалася із національною командою США. Матч завершився перемогою європейської команди з рахунком 3:1.

Головною зіркою цієї зустрічі став правий захисник "помаранчевих" Дензел Думфріс. Фулбек зумів у першому таймі віддати двох асистів, а в другій половині гри і сам забив гол на 81-й хвилині.

У підсумку збірна США залишила турнір, а Нідерланди пройшли до 1/8 фіналу, де зіграють із переможцем пари Аргентина - Австралія.