"Суперник ускладнив нам життя": Мессі оцінив вихід Аргентини до чвертьфіналу ЧС-2022

Футболіст має на меті перемогу на міжнародному турнірі.
2022 г., 4 грудня, 09:27
Ліонель Мессі / Getty Images

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі поділився думкою про перемогу над Австралією (2:1) у рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022.

За словами 35-річного футболіста, він радий, що команда зуміла здобути позитивний результат.

"Я дуже радий, що ми досягли ще однієї мети, зробили ще один крок на шляху до нашої головної мети.

Часу на відпочинок ми мали мало, і це викликало побоювання, бо було зрозуміло, що в матчі буде багато боротьби. Ми зуміли відкрити рахунок, забити другий м'яч та взяти гру під контроль. Суперник теж забив та ускладнив нам життя наприкінці гри, але це природно для чемпіонату світу".

Мессі також поділився думкою про підтримку фанатів, а також про те, що провів 1000 матч у кар'єрі.

"Відчуття прекрасні, і здорово ділити цей момент з уболівальниками. Ми знаємо, на що вони пішли заради того, щоб приїхати сюди. Енергетика, що йде від них, неймовірна.

Я сьогодні дізнався, що провів тисячний матч у кар'єрі. Я живу моментом і насолоджуюся тим, через що ми зараз проходимо. Я радий, що ми в чвертьфіналі", - наводить слова Мессі Twitter збірної Аргентини.

Зазначимо, що у чвертьфіналі збірна Аргентини зіграє із національною командою Нідерландів. Матч пройде 9 грудня.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Аргентина - Австралія.