Сокіл завершив виступи в Континентальному кубку, програвши і третій матч

Столичний колектив не зумів красиво залишити турнір.
20 жовтня, 21:05

У неділю, 20 жовтня, київський Сокіл провів свій третій і останній матч другого раунду Континентального кубка.

Ще після другого туру столичний колектив втратив будь-які шанси на прохід до наступної стадії, зазнавши дві поразки від італійського Ріттнера (4:5) і словенського Єсеніце (2:5).

Останнім суперником українців став хорватський Сісак. І, на жаль фанатів Сокола, їхня улюблена команда не змогла піти на мажорній ноті, програвши і цей поєдинок.

Хоча починалося для киян все дуже добре, адже вже на четвертій хвилині Руслан Ромашенко реалізував більшість. Але ще до кінця першого періоду суперник вийшов уперед, закинувши дві шайби.

На старті другого періоду Сісак збільшив свій відрив, який Микита Сидоренко на старті третього скоротив. Однак останнє слово все ж було за гостями, які поставили крапку в цій грі своєю четвертою шайбою.

Сокіл (Україна) - Сісак (Хорватія) 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
1:0 - Ромашенко, 4 (більшість)
1:1 - Досталек, 10
1:2 - Міккола, 20
1:3 - Іджан, 25
2:3 - Сидоренко, 42
2:4 - Маленіца, 57

На цьому Континентальний кубок для Сокола завершився. Команда посіла останнє місце, не зумівши набрати жодного очка з різницею голів 8:14.