Новосад та Котовський принесли Україні ще дві медалі Кубка світу з лижної акробатики

Українські спортсмени другий день поспіль закінчують змагання з медаллю у кишені.
2023 г., 22 січня, 22:06

У неділю, 22 січня, у канадському Ле-Реле розпочався черговий етап Кубка Світу з лижної акробатики.

Першими у змаганні виступали жінки. Від України у суперфіналі брала участь Анастасія Новосад.

Як і у випадку з попереднім етапом, українка зуміла здобути бронзову медаль - за свій виступ із коефіцієнтом 3,525 Анастасія отримала від суддів 90.59 бала, що дозволило їй посісти третє місце п'єдесталу.

Далі естафету підхопили чоловіки, де до суперфіналу пробився Дмитро Котовський.

За фінальний стрибок Дмитро отримав 119.91 бала, які принесли йому "срібло". Він поступився лише швейцарцю Ное Роту.

При цьому він зумів покращити свій результат другого етапу, ставши віце-чемпіоном Кубка світу – його новий особистий рекорд.

Нагадаємо, що днем ​​раніше у тому ж Ле-Реле завершився перший етап Кубка світу, де Анастасія Новосад і Дмитро Котовський завоювали по "бронзі", тим самим принісши Україні перші медалі змагання.