Україна здобула золоті та срібні медалі на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

Відмінний улов у виконанні українських спортсменів.
3 березня, 17:54

У неділю, 3 березня, в рамках чемпіонату Європи з кульової стрільби відбулися три фінали, в яких брали участь українські спортсмени.

У фіналі пневматичних гвинтівок серед чоловіків взяли участь Сергій Куліш, Святослав Гудзій та Олег Царьков. У протистоянні з командою Хорватії українці здобули перемогу з рахунком 17:11 і, що очевидно, золоті медалі.

А ось у пістолетних фіналах все пройшло не так добре. У жіночому фіналі Олена Костевич, Юлія Ісаченко та Вілена Бевз поступилися збірній Угорщини (15:17) та стали срібними призерками чемпіонату Європи.

Цей же результат повторився і у чоловічому фіналі, де Олег Омельчук, Павло Коростильов та Віктор Банькін не змогли перемогти суперників із Туреччини, програвши з рахунком 11:17.

Раніше у норвезькому Холменколлені відбулася змішана естафета сьомого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24, в якому збірна України встановила історичний антирекорд.