Франція виграла змішану естафету Кубка світу, Україна опинилася коловою

Поки одна команда повністю провалила гонку, інша не залишила суперникам жодного шансу.
3 березня, 17:15
Кантен Фійон Майє / Getty Images

У неділю, 3 березня, у норвезькому Холменколлені завершився сьомий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Останній європейський етап закривала змішана естафета, яку українські фанати біатлону захочуть якнайшвидше забути.

Стартувавши з дев'ятої позиції, збірна України була знята з естафети після другої передачі, ставши круговою. Це сталося, коли українці посідали 21 місце. Гірше виступили лише Казахстан та Південна Корея.

А от у кого все відразу пішло, як треба, то це у Франції. Після першого вогневого рубежу французи захопили лідерство, яке вони жодного разу не втрачали до самого фінішу.

За спиною у Франції розгорнулася неабияка боротьба за "срібло" між Італією, Норвегією та Швецією. У результаті італійці втратили не лише друге місце, а й медалі взагалі.

Срібні медалі здобули шведи, третю сходинку подіуму зайняли норвежці. Варто зазначити, що до фінішу дісталися лише десять команд - решта стала круговими.

Кубок світу з біатлону. Холменколлен (Новергія)
Змішана естафета

1. Франція (0+6) 1:03,48,6
2. Швеція (0+8) +32,2
3. Норвегія (1+10) +35,9
...
21.  Україна (3+8) LPD

Кубок світу бере невелику паузу, після якої він повернеться до Північної Америки етапом у США.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх перегонів Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.