Збірна України вперше у своїй історії була знята зі змішаної естафети Кубка світу з біатлону

Жахливий результат у виконанні українських біатлоністів, які у середині гонки стали коловими.
3 березня, 16:48
Анна Кривонос / Getty Images

У неділю, 3 березня, 7-й етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24 завершувався змішаною естафетою.

З дев'ятої позиції у гонці стартувала збірна України, яку представляли Ірина Петренко, Анна Кривонос, Артем Прима та Тарас Лесюк.

Цей день став одним із найневдаліших в історії українського біатлону. Справа в тому, що після екватора естафети Україна стала коловою, що призвело до дискваліфікації.

Ще після другої стрільби у виконанні Кривонос збірна була під загрозою дискваліфікації, але Анна втрималася в одному колі з лідером.

Проте невдовзі після передачі естафети Примі українська команда приєдналася до Південної Кореї та Казахстану в якості колової. На той момент Україна з 11 промахами займала 21 місце.

Нагадаємо, що раніше раніше збірна України фінішувала за межами ТОП-10 в одиночній змішаній естафеті.