Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилась Португалії на старті Суперфіналу Євроліги-2024

Українки прикро поступилися на старті турніру.
10 вересня, 15:05
Збірна України з пляжного футболу / beachsoccer.com

Жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала в Суперфіналі Євроліги-2024 - підопічні Юрія Клименка мінімально поступились команді Португалії.

Україна - Португалія 3:4

Голи: Юрасова, Костюк, Терех.

Після двох таймів українки були попереду 2:0 - спочатку забила Маргарита Юрасова після передачі Мирослави Випасняк, а потім Юрасова асистувала Юлії Костюк.

Проте, наприкінці другого тайму Юлю Костюк було вилучено за другу жовту картку, і хоча дві хвилини в меншості наші дівчата витримали, таки розвалилися у третій дванадцятихвилинці.

Наші дівчата 2:3, коли Анастасія Терех воротарським голом зрівняла результат, але за дві з половиною хвилини до завершення основного часу Даніела принесла перемогу Португалії.

Варто зазначити, наступний матч наша команда проведе у четвер, 12 вересня. Суперницями українок стане збірна Італії. Старт зустрічі о 17:45 за київським часом.