Ковтун залишився без медалі в останньому фіналі чемпіонату світу зі спортивної гімнастики

Український спортсмен припустився кількох помилок, які, ймовірно, коштували йому місця на п'єдесталі.
2023 г., 8 жовтня, 18:45
Ілля Ковтун / Getty Images

У неділю, 8 жовтня, у бельгійському Антверпені добігає кінця чемпіонат світу зі спортивної гімнастики.

В останній день змагань пройшов фінал на паралельних брусах, де виступав Ілля Ковтун, який раніше завоював срібну медаль у багатоборстві.

На жаль, цього дня 20-річному українцю не вдалося виступити на тому ж рівні. Хоча він пройшов кваліфікацію із другим результатом.

Почавши виступ другим за рахунком, Ковтун припустився кількох помилок і заробив 14.633 бали. У результаті після виступу всіх учасників Ілля посів п'яте місце.

Нагадаємо, що раніше цього ж дня Назар Чепурний завоював бронзову медаль у фіналі на опорному стрибку.