Чепурний виборов золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Українському спортсмену не було рівних у фіналі змагань з опорного стрибка.
10 березня, 11:39
Назар Чепурний / Getty Images

Українець Назар Чепурний взяв золото на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходить у столиці Азербайджану Баку.

Після третього місця у кваліфікації український спортсмен став найкращим у фіналі змагань з опорного стрибка.

Українець з результатом 14,900 обійшов лідера кваліфікації гонконгця Вай Хунг Шека (14,866) та британця Гаррі Гепворта (14,866), які завоювали срібло та бронзу відповідно.

Кубок світу зі спортивної гімнастики. Опорний стрибок

1. Назар Чепурний (Україна) - 14,900
  2. Вай Хунг Шек (Гонгконг) - 14,866
  3. Гаррі Гепворт (Велика Британія) - 14,866

Раніше повідомлялося, що українець Ілля Ковтун виборов золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у Баку в змаганнях на паралельних брусах.