Ковтун став дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Український спортсмен захистив звання найкращого у вправах на паралельних брусах.
27 квітня, 19:40
Ілля Ковтун / Getty Images

Український гімнаст Ілля Ковтун виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи-2024, який проходить в італійському Ріміні.

У фіналі змагань на паралельних брусах українець став найкращим із результатом 15,633 бала.

Срібним призером став Маріос Георгіу (14,866) із Кіпру, а бронзовим - швейцарець Ное Зейферт (14,833).

Ще один українець Назар Чепурний показав у фіналі шостий результат - 13,866 бала. Проте раніше він взяв бронзу в опорному стрибку.

Для Ковтуна це золото стало другим на чемпіонатах Європи. Український гімнаст захистив звання чемпіона у цій дисципліні, завойоване минулого року.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики
Паралельні бруси

1. Ілля Ковтун (Україна) - 15,633
  2. Маріос Георгіу (Кіпр) - 14,866
  3. Ное Зейферт (Швейцарія) - 14,833

6. Назар Чепурний (Україна) - 13,866

Нагадаємо, раніше срібним призером чемпіонату Європи у багатоборстві став Олег Верняєв.