Дзюдо - Hungary Masters 2023: результати та підсумки турніру

ISPORT.ua представляє вашій увазі підсумкові результати минулих змагань з дзюдо.
2023 г., 7 серпня, 12:30
Дар'я Білодід / Getty Images

З 4 по 6 серпня у Будапешті (Румунія) в рамках Світового туру IJF та в кваліфікаційний період літніх Олімпійських ігор 2024 року проходив чемпіонат світу з дзюдо Hungary Masters 2023.

На турнірі брали участь дзюдоїсти із 59 країн з усього світу. Україна була представлена ​​сімома спортсменами: Дар'я Білодід, Єлизавета Литвиненко, Юлія Курченко, Дільшот Хаматов, Артем Лесюк, Богдан Ядов та Євген Балевський боролися за нагороди.

В результаті три українські спортсмени змогли допомогти збірній зайняти місце в ТОП-20 змагань: Білодід і Литвиненко вибороли по одній бронзі у вагових категоріях 57 кг і 78 кг відповідно, а Ядов посів п'яте місце.

Перемогу ж у етапі здобула Японія, на рахунку якої опинилися одразу чотири золоті медалі, одна срібна, шість бронзових, два п'ятих місця та одне сьоме.

Результати Hungary Masters 2023

1. Японія - 4 золоті медалі, 1 срібна, 6 бронзових, 2 п'ятих місця, 1 сьоме місце
  2. Франція - 2/3/3/2/2
  3. Грузія - 1/1/4/1/2
    ...

18. Україна - 0/0/2/1/0

Варто зазначити, що наступний етап Світового туру IJF пройде в Загребі, де відбудеться Zagreb Grand Prix 2023. Змагання відбудуться з 18 по 20 серпня.