Медаль та ліцензія на Олімпіаду: Беленюк завоював бронзу на ЧС з греко-римської боротьби

Український спортсмен зумів досягти потрібного результату.
2023 г., 24 вересня, 22:18
Жан Беленюк / Getty Images

У неділю, 24 вересня, борець греко-римського стилю Жан Беленюк отримав бронзу чемпіонату світу-2023 з боротьби.

Український спортсмен у сутичці за третє місце здобув перемогу над Нурсултаном Турсіновим із Казахстану (7:2) у ваговій категорії до 87 кг.

Крім бронзової медалі, Беленюк також завоював ліцензію на Олімпіаду-2024.

Нагадаємо, на турнірі борець у 1/8 програв турку Алі Дженгізу, а у втішних поєдинках здолав Тоні Метсомекі з Фінляндії та Жалгасбая Бердимуратова з Узбекистану.