Масвідаль відповів на звинувачення у шахрайстві після поразки від Бернса

Американця звинуватили у використанні "старих маямських трюків" з олією.
2023 г., 11 квітня, 21:50
Гілберт Бернс та Хорхе Масвідаль / Getty Images
Гілберт Бернс та Хорхе Масвідаль / Getty Images

У ніч на неділю, 9 квітня, Хорхе Масвідаль, як виявилося, провів свій останній бій у професійній кар'єрі.

Гілберт Бернс у рамках UFC 287 завдав 38-річному американцю поразки, яка стала для нього четвертою поспіль. Після закінчення поєдинку Масвідаль оголосив про завершення своєї 20-річної кар'єри.

Проте вже незабаром Масвідаль зіткнувся зі звинуваченнями в шахрайстві з боку свого суперника. На думку Бернса, Хорхе спеціально вимазав себе олією перед боєм, щоб його не можна було схопити.

У понеділок, 10 квітня, "Gamebred" заявив, що він нічого подібного не робив, порадивши бразильцеві зосередитись на своїй техніці боротьби.

"Я ніколи не обмазувався маслом, мене ніколи не ловили на шахрайстві або чимось ще. Можливо, я найспітніліший в*родок, якого він знає, але я ніколи не обмазувався маслом", - цитує Масвідаля MMA Fighting.

"Я ніколи не робив цього у своєму житті. Можливо, йому слід звинуватити свою техніку в тому, що вона повне л*йно. Він нездатний робити що-небудь, крім як просто тримати в захваті на землі".

У результаті Хорхе Масвідаль завершив професійну кар'єру з показником 35 перемог (16 нокаутом, 2 здаванням, 17 рішенням суддів) за 17 поразок (2 нокаутом, 2 здаванням, 13 рішенням суддів).


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK